Przykładowe aplikacje internetowe:

Wyszukiwarka słów

Moduł ułatwiający odnalezienie poszukiwanych informacji w zasobach strony WWW.

Drukowanie strony

Moduł umożliwiający wydruk strony internetowej, zmodyfikowanej wg potrzeb np. o logo firmy czy dane teleadresowe, umieszczone w nagłówku lub stopce.

Formularz

Moduł ułatwiający szybki kontakt z Klientem, niewymagającym od Klienta uruchamiania własnego programu pocztowego. Możliwość zastrzeżenia niektórych pól formularza jako obowiązkowe, a także narzucenia wytycznych dotyczących wypełniania, np. w polu „Nr telefonu” można stosować jedynie cyfry lub określić maksymalną/minimalną ilość znaków dla poszczególnych pól. Wysyłane wiadomości trafiają na określoną skrzynkę e-mailową.

Przykładowe rodzaje formularzy:

  • kontaktowy prosty – Klient wypełnia samodzielnie, określone pola formularza;
  • kontaktowy zaawansowany – Klient wybiera z listy rozwijanej typ zapytania oraz wypełnia samodzielnie standardowe pola. Typy zapytań są edytowane przez administratora strony w panelu administratora;
  • ofertowy – rodzaj formularza kontaktowego. Możliwość zastosowania formy prostej, jak również zaawansowanej.

Download

Moduł ułatwiający Klientowi pobranie ze strony określonych dokumentów, m.in. formularzy zamówienia czy katalogów ofertowych. Umieszczając prezentacje multimedialne lub tapety na pulpit z logiem swojej firmy, uzyskujesz dodatkowe narzędzia promocyjno-marketingowe.

Ankieta

Wiedzieć, co myśli Klient? Bezcenne! Dowiedz się więcej o tym, co sądzą Twoi Klienci na interesujący Cię temat. Ankieta w pełni edytowalna przez administratora strony.

Zabezpieczenie strony hasłem

Dostęp do określonych zasobów strony możliwy jest tylko po podaniu hasła. Zastrzeż całą stronę lub jedynie jej wybrane fragmenty. Istnieje również opcja dynamicznego tworzenia kont użytkowników, wymagających autoryzacji administratora lub bez niej.

Opcje abonamentowe

Dostęp do zasobów strony możliwy jest po utworzeniu konta użytkownika oraz opłaceniu abonamentu (np. przelew, PayPal, przekaz pocztowy i inne).

Mapka dojazdowa (Google Maps)

W pełni interaktywna mapka dojazdowa do siedziby lub filii. Możliwość przybliżania i oddalania obrazu mapy, a także zaznaczenia kilku punktów na mapie i przypisaniu im np. danych teleadresowych.

Mapa strony

Menu strony wraz z wszystkimi podkategoriami przedstawione w formie drzewka z aktywnymi odnośnikami. Przydatne dla większych i bardziej złożonych serwisów internetowych oraz w procesie pozycjonowania.

Web Shop

Rozbudowana aplikacja obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej. Przejrzyste przedstawienie usług lub produktów wraz ze stanem magazynowym. Możliwość wyszukiwania określonych produktów – klient wpisuje samodzielnie słowo kluczowe lub/i korzysta z listy rozwijanej. Sortowanie wyników wyszukiwania/oferty produktowej wg określonych kryteriów (cena, kolor, rozmiar, alfabetycznie, itp.). Potwierdzenia zamówień składanych przez Klienta przychodzą na podany adres e-mail. Możliwość samodzielnego dodawania i edytowania produktów, ich opisów oraz specyfikacji. Modułów wykorzystywanych przy budowie naszych Web Shopów jest doprawdy mnóstwo. Sklepy internetowe projektowane przez AD-VISIONS są zaawansowanymi technologicznie aplikacjami, które nastawione są na generowanie poważnych zysków.

Newsletter

Moduł umożliwiający tworzenie bazy mailowej. Może stanowić osobny element na stronie, jak również być elementem formularza tworzącego nowe konta użytkownika. Klient wyrażający zgodę na Newsletter, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z określonego typu informacjami, np. obecnymi promocjami czy nowym katalogiem produktów.

CMS

Każda strona zawiera podstawowy CMS. Istnieje możliwość rozbudowy o dodawanie nowych kont administratorów, tworzenie administracji wielopoziomowej, ewidencji czasu pracy czy wykonanych czynności przez użytkowników i inne. Całość obsługiwana przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.

Statystyki odwiedzin Google Analytics

Monitoruj aktywność na swojej stronie WWW lub jej konkretnych podstronach. Dowiedz się, w jaki sposób Klient trafił na Twoją stronę, skąd ogląda Twoją witrynę i ile czasu na niej spędził. Dane te przydają się niejednemu przedsiębiorcy w ulepszaniu swojego serwisu WWW.

Wersje językowe

Moduł umożliwiający umieszczenie kilku wersji językowych strony.

Aktualności

Dodawaj najnowsze informacje w formie krótkich i długich tekstów (np. zajawki z możliwością rozwinięcia do pełnej, długiej treści wiadomości). Całkowita swoboda w publikacji tekstów na stronie dzięki intuicyjnemu panelowi systemu CMS, obsługiwanego przez przeglądarkę internetową.

Portale społecznościowe

Moduł umożliwia szybkie przesyłanie informacji o produkcie lub firmie do Facebooka. Niech Twoi Klienci dzielą się ze swoimi znajomymi informacjami, jakie znaleźli na Twojej stronie internetowej lub niech dołączą do Fanów Twojej firmy na Facebooku i polecają Cię innym.


To tylko przykładowa lista. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię aplikacji – skontaktuj się z nami. Jako firma nastawiona na rozwój, z przyjemnością zbudujemy dla Ciebie program, który Cię usatysfakcjonuje - LUBIMY WYZWANIA - wszystko co da się logicznie wytłumaczyć można też zaprogramować.

PORTFOLIO