Projektowanie i Druk Kalendarzy Firmowych

Dlaczego?

Jeśli szukasz gadżetu, który będzie eleganckim prezentem dla Twoich klientów i partnerów biznesowych, a ponadto skuteczną reklamą Twojej marki, powinieneś zdecydować się na kalendarze firmowe. Jest to ciekawy sposób reklamy, która trwa cały rok. Szeroki wybór formy kalendarzy oraz możliwość ich personalizacji sprawia, że możesz zaopatrzyć się w kalendarz dostosowany do Twoich potrzeb.

Uwaga!

Na rynku obecnie jest szeroki wybór kalendarzy, dlatego przed podjęciem decyzji, dobrze się zastanów. Przemyśl dla kogo mają być kalendarze i jakie cele mają spełniać. Jeśli przyjmujesz klientów w biurze, kalendarz ścienny jest doskonałą opcją, natomiast w przypadku, kiedy Twoi pracownicy dojeżdżają do klientów, posiadanie przez nich kalendarza firmowego to oznaka profesjonalizmu i utożsamiania się z marką. Pamiętaj, że Twój pracownik także jest reklamą Twojej firmy. Jeśli kalendarz chcesz zastosować jako prezent dla cennych klientów lub partnerów biznesowych, zadbaj o najwyższą jakość kalendarzy, najlepiej w formie książkowej. W przypadku, kiedy kalendarz jest jednym z elementów promocyjnych, z którego korzystasz, możesz zdecydować się na małe kalendarze w formie listkowej lub plakatów ściennych.

Oferta

Ad-visions proponuje wykonanie profesjonalnych kalendarzy różnego rodzaju:

  • ścienne
  • trójdzielne
  • książkowe
  • plakatowe
  • biurkowe
  • jednodzielne
  • wieloplanszowe
  • listkowe

Pamiętaj, że kalendarz należy zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, ze względu na duże zainteresowanie tym gadżetem w okolicach ostatniego kwartału roku. Zadbaj o odpowiedni projekt kalendarza, sprawdź czy nazwa i logo Twojej firmy są prawidłowe oraz umieszczone w widocznym miejscu oraz odpowiedniej wielkości. W przypadku kalendarzy książkowych powinno być odpowiednio dużo miejsca na notatki, czy kontakty. Kalendarze ścienne muszą być solidne, o odpowiedniej grubości, aby nie wyglądały tandetnie i nie zniszczyły się szybko. Jeśli potrzebujesz wyjątkowego kalendarza, który będzie skutecznym gadżetem reklamowym Twojej firmy, skontaktuj się z nami, a postaramy się stworzyć dla Ciebie funkcjonalny i elegancki kalendarz, który zadowoli Twoich pracowników, klientów i partnerów biznesowych.