Projektowanie i Druk Teczek Reklamowych

Dlaczego?

Teczka to podstawowy element wyposażenia każdej firmy. Biurka, szafki i półki są nimi zapełnione, gdyż często są bardziej poręczne niż duże i ciężkie segregatory. Zabieramy je ze sobą na spotkania, konferencje i inne wyjazdy, ponieważ to właśnie w teczkach przechowujemy większość dokumentów. Jest to kolejne pole do wykorzystania dla promocji firmy i budowania jej wizerunku. Dlaczego więc tak wiele firm nie przykłada wagi do wyglądu teczek firmowych? Czas to zmienić!

Wizerunek firmy

Elegancka teczka, która wpisuje się w identyfikację wizualną firmy może być skuteczną formą reklamy. Najważniejsze, aby na teczce było umieszczone logo i nazwa firmy. Możesz dodać także informacje kontaktowe lub hasło reklamowe. Jeśli w kreatywnie zaprojektowanej teczce firmowej wręczysz klientowi swoją ofertę, umowę, czy inne dokumenty, pokazujesz swoją kompetentność i sprawiasz, że od razu łatwiej zapamiętać Twoją markę. Teczka firmowa prezentuje się dużo bardziej profesjonalnie niż zwykła koszulka, a do tego jest bardziej praktyczna, co z pewnością doceni każdy klient.

Więcej...
Na spotkaniach biznesowych, targach, konferencjach i szkoleniach posługujesz się swoimi materiałami reklamowymi, dlatego teczka firmowa również powinna do nich należeć, gdyż jest swego rodzaju opakowaniem, które potencjalny klient zabiera ze sobą do domu. Warto, aby taka teczka przypominała mu o Twojej firmie. Teczka, która jest spójna zresztą Twoich materiałów reklamowych to znak dla klientów i partnerów biznesowych, że dbasz o nawet najmniejsze szczegóły. W ten sposób pokazujesz nie tylko swój profesjonalizm, ale także pełne zaangażowanie, które pomaga budować wizerunek solidnej i godnej zaufania marki. 

Oprócz aspektów wizerunkowych i reklamowych, przechowywanie dokumentacji w teczkach jest dużo prostsze i wygodniejsze. Pozwala na łatwą organizację i porządek w biurze. Klient, który dostaje od Ciebie dokumenty ma pewność, że ich nie zgubi, a w domu będzie mu prościej je zlokalizować. Przy dużych nakładach, teczki firmowe nie są kosztowną inwestycją, ale na pewno taką, która robi pozytywne wrażenie i powinna być standardem w każdym profesjonalnym przedsiębiorstwie.

 

Rodzaje

Na rynku dostępne są różne rodzaje teczek, które możesz wybrać w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Jeśli Twój budżet na to pozwala, możesz wybrać na przykład dwa rodzaje: teczki do przechowywania większej ilości dokumentów do Twojego biura oraz teczkę przeznaczoną dla klientów, która może być cienka. Zobacz, jakie masz możliwości wyboru:

  • Teczki z grzbietem – nadają się do przechowywania większej ilości dokumentacji w zależności od szerokości grzbietu,
  • Teczki bez grzbietu – pomieszczą tylko niewielką ilość dokumentów, na przykład umowę lub ofertę,
  • Teczki z gumką  lub wiązaniem – to teczka, w której gumka/ wiązanie stanowią dodatkowe zabezpieczenie dokumentów,
  • Teczki z wąsem – to przydatne rozwiązanie, kiedy przechowujesz dokumenty w koszulkach, a nie masz miejsca na duże i ciężkie segregatory; tzw wąs z blaszką ma za zadanie przytrzymywać koszulki, tak aby nie wypadały,
  • Teczka z miejscem na wizytówkę- rozwiązanie obecnie praktycznie niezbędne, jeśli zależy Ci na kontakcie z klientami i kontrahentami.

Nasza oferta

Teczki firmowe, reklamowe, ofertowe to prosty i wygodny sposób na przechowywanie dokumentów,  a także na reklamę i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Aby jednak tak się stało, teczka musi być odpowiednio zaprojektowana i wykonana. W Ad-visions zajmujemy się rzetelnym projektem i wydrukiem teczek, które będą wyglądały profesjonalnie i będą spójne zresztą Twoich materiałów reklamowych. Zapewniamy wysoką jakość wydruku, aby teczki były trwałe i mocne. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w reklamie Twojej firmy, między innymi poprzez stworzenie estetycznych i porządnych teczek firmowych.