Etapy projektowania

Dlaczego my?

W naszej relacji pragniemy utrzymywać tylko pozytywne emocje, dlatego też, by wyeliminować wszelkie możliwości niedopowiedzeń, na wstępie pragniemy Ci przybliżyć, etapy projektowania naszych produktów.

Zależy nam na Twoim zaufaniu. W związku z tym poniżej prezentujemy jedyny schemat, którego się trzymamy:

 

 1. Odkrycie Twoich potrzeb i badanie konkurencji

  By produkt spełniał Twoje oczekiwania, a my z czystym sumieniem mogliśmy się pod nim podpisać, potrzebujemy również Twojego wkładu. Dlatego każde nowe przedsięwzięcie rozpoczynamy od rozmowy.

  Któż lepiej niż Ty sam opowie nam o swoich potrzebach? Na tym etapie kluczowym jest ustalenie docelowego odbiorcy, poznanie Twojej konkurencji i użytych przez nich rozwiązań czy określenie funkcji Twojej przyszłej strony WWW. Bez obaw - w razie czego podpowiemy i doradzimy.
   
 2. Wycena i podpisanie umowy

  Doprecyzowujemy projekt, następnie robimy wycenę na wykonanie strony WWW. Po akceptacji warunków oraz wspólnych ustaleniach podpisujemy umowę. Od tego momentu zaczyna się właściwa praca nad projektem.
   
 3. Pierwszy szkic

  Znając już Twoje wymagania oraz potrzeby przechodzimy do następnego etapu. Wyposażeni w odpowiednią wiedzę rozpoczynamy projektowanie pierwowzoru Twojej strony WWW.

  Konsultujemy z Tobą rozmieszczenie poszczególnych elementów, omawiamy funkcje podstawowe oraz dodatkowe, tworzone od podstaw dla Ciebie. Oprócz wspólnych konsultacji, dodatkowym Twoim wkładem jest dostarczenie nam niezbędnych materiałów, które użyte będą na stronie (np. zdjęcia, filmy, dźwięki).
   
 4. Akceptacja projektu

  Czy przedstawione przez nas rozwiązanie sprosta wszystkim Twoim wymaganiom? Jesteśmy otwarci na ewentualne propozycje zmian i ulepszeń. Po naniesieniu korekty następuje zaakceptowanie przez Ciebie projektu.
   
 5. Realizacja oraz testy

  W oparciu o wspólne ustalenia wykonujemy stronę. Opracowujemy grafikę, poddajemy obróbce graficznej materiały dostarczone przez Ciebie, tworzymy animacje CSS3. Następnie nasi programiści budują logiczny układ strony WWW oraz scalają ją z przygotowaną wcześniej grafiką.

  Dodatkowo w przypadku gdy mamy się zająć również pozycjonowaniem poddajemy optymalizacji kod źródłowy Twojej strony, mając na uwadze, iż nawet najlepsze produkty wymagają reklamy. Nowo powstała strona przed uruchomieniem jest testowana przez nas. Musimy mieć pewność, że nasz produkt posiada najwyższą jakość.
   
 6. Wdrożenie strony

  Strona już jest gotowa. Podwieszamy ją pod wskazanym adresem internetowym oraz bezpłatnie dodajemy do najpopularniejszych wyszukiwarek. Każda strona wyposażona jest w intuicyjny CMS, którego instrukcja obsługi dostępna jest po zalogowaniu się w Twojej Strefie Klienta.
   
 7. Dalsza współpraca

  Zadowolony Klient wraca. Mamy zatem nadzieję, że jesteś zadowolony. Doskonale wiemy, iż świadomy przedsiębiorca jest elastyczny na zmieniające się potrzeby rynku. Możesz zlecić nam rozbudowę swojej strony lub skorzystać z innych naszych usług.

I co najważniejsze – na każdym etapie, w razie potrzeby, służymy radą oraz pomocą. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.