Częste Pytania i Odpowiedzi

FAQ

 1. Czy istnieje możliwość późniejszej rozbudowy strony internetowej zaprojektowanej przez AD-VISIONS?

  Tak. Klient ma możliwość rozbudowy strony o inne lub nowe elementy graficzne i moduły, jednakże bez naruszania kręgosłupa strony. Rozbudowywanie najczęściej nie jest procesem długotrwałym (zależy od ilości nowych opcji wybranych przez Klienta) i nie przerywa działania strony w sieci.

 2. Czy animacja CSS3 może spowolnić stronę?

  Nie. Animacje CSS3 tworzone przez AD-VISIONS są w pełni przystosowane do standardów strony. Każdą animację odpowiednio optymalizujemy, dzięki czemu nie wpływają negatywnie na szybkość działania serwisu www. W przypadku większych elementów wykonanych w tej technologii, może istnieć możliwość załadowania się pliku (ta sama zależność występuje np. w serwisie YouTube). Nie wpływa to jednak na inne komponenty strony oraz na płynność ich działania. Kładziemy duży nacisk zarówno na czytelność i atrakcyjność wizualną tworzonych przez nas stron, jak również funkcjonalność. Co za tym idzie – nasze strony działają szybko, a całość idealnie ze sobą harmonizuje.

 3. W domu korzystam z Chrome'a, a w biurze z Edge. Czy moja strona będzie dobrze wyświetlała się w obu przeglądarkach?

  Tak. Przed oddaniem gotowej strony internetowej, każdą bardzo dokładnie testujemy w kilku najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Musimy mieć pewność, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i będą wolne od błędów. Musisz wiedzieć jednak, że skupiamy się na najaktualniejszych wersjach przeglądarek ponieważ wersje archiwalne w większości nie obsługują w pełni możliwości CSS3 I HTML5 co w znacznym stopniu wyklucza użytkowników urządzeń mobilnych odwiedzających Twoją stronę www czy sklep internetowy. Niestety, a może stety:) trzeba iść z duchem czasu i nie skupiać się na czymś co już było.

 4. Potrzebuję strony internetowej dla swojej firmy. Nie wiem tylko, co powinno się na niej znaleźć. Czy mi doradzicie?

  Oczywiście. Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. Doradzimy Ci w wyborze struktury strony www, kolorystyki, zawartej treści i innych elementów, użytych funkcjonalności czy w wyborze odpowiedniej domeny, która rozpromuje Twój serwis www.

 5. Ile to kosztuje?

  Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, ponieważ nasze produkty są dedykowane, czyli wykonywane pod konkretnego Klienta.

 6. Co to jest CMS?

  CMS (z ang. Content Management System) to system zarządzania treścią. Jest to aplikacja ułatwiająca obsługę stron WWW. Dzięki niej każdy, nawet osoba, która nigdy nie zagłębiała się w temat programowania, bezproblemowo będzie mogła dodawać i zarządzać treściami na swojej stronie internetowej. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce o CMSie.

 7. Czy strony internetowe projektowane przez AD-VISIONS są przyjazne dla wyszukiwarek?

  Tak. Dokładamy wszelkich starań, by kod źródłowy strony był jak najbardziej czytelny i przyjazny dla wyszukiwarek. Dodatkowo Klient ma możliwość samodzielnego ustawienia w swoim panelu tytułu strony, słów kluczowych od deskrypcji dla swojego serwisu.

 8. Interesuje mnie strona z jednopoziomowym menu, ale podobają mi się także wasze animacje CSS3 i chcę taką na swojej stronie. Który pakiet wybrać?

  Proszę wybrać pakiet indywidualny. Kwota produktu zawsze zależna jest od ilości wybranych modułów i innych dodatków.

 9. Interesuje mnie projekt karty członkowskiej dla moich Klientów. Czy wykonujecie tego typu projekty?

  Tak. Więcej o tym i innych produktach dowiesz się w zakładce Oferta - Identyfikacja Wizualna.

 10. Czy wydrukujecie dla mnie wizytówki?

  Tak. Wykonujemy również projekty wizytówek i innych materiałów reklamowych. Skończone projekty przesyłamy do akceptacji i doradzamy w jakiej technologii druku możemy je wykonać aby były efektowne następnie drukując w różnych technologiach (offset, sitodruk, druk cyfrowy, druk UV).

 11. Jak wygląda proces projektowania strony internetowej? Czy potrzebujecie ode mnie jakichś materiałów?

  Optymalnie, gdybyście mogli Państwo dostarczyć nam niezbędne materiały (jak np. zdjęcia, filmiki, dźwięki), które użyte będą na stronie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym, jak wygląda proces tworzenia naszych produktów, zapraszamy do odwiedzenia zakładki Etapy Projektowe.

 12. Co to jest optymalizacja strony i dlaczego jest konieczna?

  Optymalizacja kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych wspomaga pozycjonowanie stron, tym samym zwiększając ich widoczność i łatwość odszukania w wyszukiwarce. Oczywiście samo przeprowadzenie optymalizacji nie spowoduje, że strona uzyska pierwszą pozycję. Potrzeba spełnić kilka czynników więcej, jednakże wyniesienie witryny na pierwsze pozycje bez optymalizacji jest niemożliwe.

 13. Co to jest WYSIWYG?

  WYSIWYG to z ang. "What You See Is What You Get", czyli "to, co widzisz, jest tym, co dostajesz". System CMS AD-VISIONS spełnia takie założenie. To oznacza, że dane prezentowane na monitorze po zapisaniu wyświetlają się w niemalże niezmienionej formie.

 14. Ile podstron mogę dodać w Indywidual Package? Konkurencja umożliwia mi posiadanie maksymalnie 10.

  Dajemy Ci pełną swobodę w wyborze ilości podstron. U nas tworzysz je samodzielnie. Możesz posiadać 5, 20 czy 100 - dla nas to bez znaczenia. Dajemy Ci produkt, który ma wspomagać Twoją pracę. W każdej chwili możesz dołączyć nową galerię czy dowolną zakładkę do swojego serwisu www.

 15. Ile trwa licencja na CMS?

  U nas licencja na użytkowanie jest dożywotnia. Innymi słowy - kupując nasz produkt wyposażony w CMS, dostajesz go na zawsze (nie dotyczy w przypadku odsprzedaży strony).