Grafika samochodowa

Dlaczego?

Auto jest ciągle w ruchu, komunikat który na nim umieścisz mają szansę zobaczyć więc zarówno piesi jak i inni kierowcy. W ten sposób docierasz do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Co więcej, pozwala to utrwalić nazwę i logo Twojej marki, czy też oferowane produkty i usługi. To idealny sposób na kreowanie wizerunku firmy jako profesjonalnej w każdym aspekcie. Wygląd samochodu służbowego to także część identyfikacji wizualnej firmy, warto więc zadbać o jego atrakcyjny wygląd. Jeśli dodatkowo na samochodzie widnieje numer telefonu, to kolejna okazja dla Klienta by się z Tobą skontaktować.

Więcej...
Grafika samochodowa, czyli reklama, która porusza się razem z Tobą. To wyjątkowy sposób na wyeksponowanie Twojej marki. Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden samochód służbowy, czy całą flotę, taka forma promocji jest opłacalnym rozwiązaniem. Samochód który posiadasz, to Twoja własna powierzchnia reklamowa, z której na co dzień korzystasz i nie musisz dodatkowo płacić za jej wynajem. Dlaczego tego nie wykorzystać?

 

Proces oklejania

Proces oklejania samochodu jest niezwykle prosty. Można pokryć grafiką całość pojazdu lub tylko wybrane elementy. Zróżnicowany może być też czas widnienia grafiki: od kilku tygodni do nawet kilkunastu miesięcy. Do oklejania wykorzystuje się specjalną folię wycinaną lub drukowaną o doskonałej trwałości. Szyby natomiast pokrywane są folią One Way Vision, która nie ogranicza widoczności. Folia jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i drobne uszkodzenia mechaniczne. Grafiki drukowane mogą być także zabezpieczane laminatem, co wydłuża trwałość ekspozycji. Warto podkreślić, że technika oklejania samochodu w żaden sposób nie narusza właściwego lakieru pojazdu.

Fachowa pomoc

Reklama na samochodzie to forma reklamy, na którą warto się zdecydować.  Ad-visions zajmuje się zarówno projektowaniem odpowiedniej grafiki na samochód jak i jej montażem. Jeśli chcesz, aby Twój samochód wyróżniał się profesjonalną reklamą i w ten sposób przyciągał nowych klientów, zgłoś się do nas. Zadbamy o nowoczesny i oryginalny wygląd Twojego samochodu, który może być skuteczną wizytówką Twojej firmy. Postaramy się, aby Twoje auto stało się narzędziem promocyjnym, które będzie spójne zresztą materiałów reklamowych Twojej firmy, aby pracowało na jej pozytywny wizerunek.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Chcesz zobaczyć więcej przejdź do portfolio