Projekty logo

Bądź rozpoznawalny!

Być może kojarzysz dość popularną swego czasu grę, w której trzeba było rozpoznać jak najwięcej marek po ich logo. Z każdym poziomem były one trudniejsze do odgadnięcia. Sukces marki jednak objawia się tym, że jej logo znajduje się właśnie na pierwszym poziomie takiej gry. Oznacza to, że jest ona bardzo rozpoznawalna przez wielu odbiorców. To jest właśnie kluczowa rola logo: utrwalić się w świadomości widzów, którzy widząc logo automatycznie wiedzą o jaką markę chodzi.

Więcej

Logo to kluczowy element identyfikacji wizualnej, który w pewien sposób nadaje jej kierunek. Jest to znak, który pojawi się na każdym materiale reklamowym: ulotkach, gadżetach, kopertach, spotach telewizyjnych itd. Warto zatem zadbać, aby reprezentowało Twoją markę w godny sposób. Idealne logo nie istnieje, jednak skuteczne marketingowo już tak. Przede wszystkim powinno być uniwersalne, schludne i czytelne. Należy wystrzegać się ślepego podążania za chwilową modą oraz wszelkich dwuznaczności. Logo, które wywołuje niestosowne skojarzenia, jest nieadekwatne do nazwy/ profilu firmy, bądź po prostu brzydkie, może wywołać nieodwracalne szkody wizerunkowe.

 

Informacje do projektu

Zaprojektowanie ładnego i jednocześnie skutecznego logo, to zadanie, które wymaga poświęcenia, pracy i czasu. Nawet jeśli pomysł pojawi się nagle, to zazwyczaj jest on poprzedzony dokładną analizą firmy. Zbadanie klientów firmy oraz wartości marki, poznanie pracowników i danego produktu lub usługi to podstawa przy tworzeniu logo. Dzięki tym informacjom grafik może lepiej zrozumieć firmę i Twoje oczekiwania. Nie należy jednak przesadzać z ilością informacji, gdyż wtedy łatwo o chaos informacyjny, który przełoży się na zbyt skomplikowane i rozbudowane logo.

Fachowa pomoc

W związku z tym dużym ryzykiem, warto zwrócić się z pomocą do specjalisty. Ad-visions oferuje stworzenie loga, które będzie w profesjonalny sposób wyrażało Twoją markę. W projektowaniu kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych klientów, starając się sprostać ich wymaganiom. Stworzymy dla Ciebie proste i ponadczasowe, a jednocześnie estetyczne logo, które doskonale sprawdzi się we wszystkich materiałach reklamowych. Jesteśmy firmą, która w profesjonalny sposób pomoże wypromować Twoją markę.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Chcesz zobaczyć więcej przejdź do portfolio