Projektowanie, Produkcja i Montaż Kasetonów

Dlaczego?

Neonowe, migające, trójwymiarowe, płaskie, oświetlające miasto napisy stały się nieodłączną częścią krajobrazu miejskiego. Każdy z nich próbuje przykuć uwagę przechodzących ludzi. Mogą to być hasła reklamowe, czy też nazwy i loga firm, które w ten sposób chcą poinformować świat o swoim istnieniu, zachęcić do skorzystania z ich oferty. Jest to niezwykle istotne, gdyż nawet najlepszy produkt nie stanie się bestsellerem, jeśli będziemy go chować w magazynie. Należy wyjść na zewnątrz i zareklamować swoją ofertę innym. Jedną z możliwości, która zwraca uwagę przechodniów, a zarazem potencjalnych klientów są kasetony reklamowe. Jest to nowoczesna forma promocji zastępująca dotychczasowe zwykłe, szare tablice umieszczane na ścianach budynków. Podświetlane, kolorowe instalacje w różnych formatach i wymiarach doskonale podkreślają wyjątkowość przedsiębiorstwa, wyrażając jego innowacyjny charakter.

Więcej...
Wybór dostępnych materiałów wykorzystywanych do wykonania kasetonów reklamowych obejmuje plexi, dibond, aluminium i folię. Kasetony mogą występować w formie jednostronnej, czyli montowane płasko na budynku, bądź dwustronne, które mogą być umieszczone prostopadle do elewacji budynku lub wolno stojące. Istnieje również możliwość wykonania reklamy w nietypowych, niestandardowych kształtach, np. okręgu, elipsy czy też trójkąta. Kasetony mogą powstać w dowolnych wymiarach, od małych informujących znaków, po wielkoformatowe reklamy umieszczane na budynkach, bądź niezależne konstrukcje.

 

Rodzaje

Podstawowym materiałem używanym do tego typu produktów jest plexi i aluminium.

Dibond to rozwiązanie polecane dla Klientów, którym zależy na wysokiej jakości i efektownym wyglądzie reklamy. Materiał ten jest wykonany z nowoczesnego tworzywa, które nadaje się do wykorzystania na zewnątrz, jak i w środku. Jest to specjalna warstwowa płyta aluminiowa, która umożliwia na jej dowolne frezowanie i modelowanie. Kasetony wykonane z dibondu są perfekcyjnie gładkie, lekkie i odporne na zagięcia i różnice temperatury. Poprzez brak widocznych połączeń między frontem a bokiem, uzyskany efekt jest elegancki. Ponadto kasetony tego typu są doskonale widoczne z dużej odległości. Kasetony z dibondu wyjątkowo prezentują się z podświetlonymi literami.

Ze względu na swoją niezwykłą estetykę na szczególną uwagę zasługują kasetony podświetlane ledami. Ten rodzaj reklamy może być wykorzystany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Kasetony podświetlane diodami LED zapewniają równomierne rozmieszczenie  światła, dają  możliwość podświetlania pojedynczych liter oraz regulację stopnia  jego natężenia. Wyjątkowy efekt można uzyskać poprzez dodatkowe oświetlenie obwodu kasetonu. Widoczność takiej reklamy zarówno w dzień, jak i w nocy sprawia, że jej zasięg dotarcia do klientów jest większy. Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie w podświetlaniu efektu halo, czyli umieszczenie  światła bezpośrednio za napisem oraz wokół niego.

Dużą zaletą tego rodzaju kasetonu jest również energooszczędność – w porównaniu ze starszymi technologiami zużycie energii jest znacznie niższe. Moduły LED osiągają ponadto bardzo długą żywotność, nawet do 100 000 godzin. Są także wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Kontrola takiego modułu odbywa się zazwyczaj za pomocą prostego w obsłudze sterownika.  

Profesjonalna obsługa

Ad-visions zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, wykonaniem i montażem kasetonów. Przygotujemy ofertę dedykowaną danemu produktowi, tak aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Pomożemy wybrać opcję odpowiednio dostosowaną do możliwości finansowych.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Chcesz zobaczyć więcej przejdź do portfolio