Strony Internetowe

Do obsługi, aktualizowania treści czy dodawania nowych elementów (jak zdjęcia i inne pliki) na swoją stronę internetową, będziesz potrzebować jedynie przeglądarki internetowej (np. tej, której używasz obecnie).

Korzystasz z Worda czy innych edytorów tekstowych? Świetnie! Bez problemu poradzisz sobie z naszym CMSem.

Pamiętaj – Internet ma potężne znaczenie na rynku sprzedaży usług i produktów, ponieważ jest wygodniejszy, łatwiejszy i przede wszystkim szybszy w stosunku do innych form kojarzenia sprzedawców z kupującymi.

Jeżeli nie zapewnisz tych cech swojej stronie internetowej – Twoi potencjalni klienci odejdą do konkurencji. Zatem przy projektowaniu serwisu www, oprócz funkcji, które Tobie uproszczą życie – pamiętaj o wszystkich, którzy odwiedzą Twoją stronę. Jeżeli teraz 1 osoba na 1000 odwiedzających staje się Twoim Klientem, zrób wszystko, by zwiększyć tę proporcję do 1 na 100.

Wystarczy wybrać odpowiednie moduły, które opisaliśmy w Aplikacjach na Zamówienie. Jeżeli nie znalazłeś rozwiązania, które by cię satysfakcjonowało – skontaktuj się z nami. Lista możliwości jest długa, a na stronie opisaliśmy jedynie kilka przykładowych.

Tylko w Individual Package:

  • 100% satysfakcji - tworzysz swój produkt, więc koszt całkowity obejmuje tylko wybrane przez Ciebie elementy.
  • Przytrzymaj wzrok Klienta na dłużej - możesz zamówić animację Flash z efektami specjalnymi.

PORTFOLIO