Informacje o Systemie CMS Ad-Visions

SYSTEM CMS

System CMS, jak każda aplikacja internetowa, ma za zadanie ułatwić Ci pracę. Jego zasadniczą funkcją jest zarządzanie treścią znajdującą się na stronie www. Wystarczy umiejętność obsługi podstawowych programów do edycji tekstu oraz przeglądarka internetowa. Obsługa tego systemu, jak widzisz, jest dziecinnie prosta, choć jego możliwości nie należą do banalnych. Nasz system CMS może być bowiem rozbudowany o inne, wybrane przez Ciebie moduły – wszystko w zależności od Twoich potrzeb.

Jak to działa?

System CMS oddziela część tekstową od wyglądu strony. Nowa treść zapisywana jest w bazie danych. Następnie na podstawie gotowego layoutu, system dynamicznie tworzy nową podstronę. Jest to świetna alternatywa dla statycznych stron HTML, ponieważ w przypadku zmiany wyglądu strony, nie trzeba ponownie wprowadzać treści. Zatem odświeżenie strony w przyszłości nie tylko będzie mniej czasochłonne, ale również tańsze. Poza tym samodzielnie możesz tworzyć i zmieniać nowe podstrony.

Korzyści wersji bazowej CMS AD-VISIONS

 1. Swoboda w edycji podstron

  Samodzielne dodajesz, edytujesz i usuwasz treści. Możesz m.in.:

  • wstawiać tabele (również zagnieżdżone) i listy (wypunktowane i numerowane z możliwością wyboru wyglądu punktora, również zagnieżdżone),
  • w pełni formatować tekst (rozmiar, krój i kolor czcionki, wyróżnienia czcionki, justowania, wyrównania pionowe w tabelach, indeks górny i dolny, itp.)
  • wstawiać hiperłącza (linki),
  • wstawiać opisy długie i krótkie (np. w formie „zajawek” na stronie głównej),
  • dodawać pliki graficzne i multimedialne wcześniej załadowane na serwer i edytować ich parametry,
  • tworzyć do woli galerie zdjęć, edytować kadr miniatur, dodawać zdjęcia
  • edytować menu strony, zmieniać nazwy podstron.
 2. W pełni intuicyjny panel użytkownika

  Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania czy też dodatkowo zatrudnionego informatyka. Interfejs aplikacji działa na zasadzie WYSIWYG (What You See Is What You Get). Dodatkowo po najechaniu kursorem na daną ikonę interfejsu, wyświetla się nazwa funkcji. Ponadto dla każdego Klienta przygotowaliśmy instrukcję obsługi CMS, z której – oprócz informacji podstawowych - dowiedzieć się można o innych, bardziej zaawansowanych opcjach i możliwościach naszego CMSu.

 3. Pola wspomagające pozycjonowanie

  By strona była bardziej przyjazna dla wyszukiwarek internetowych, masz możliwość samodzielnego ustawienia pól:

  • Title – tytuł strony,
  • Keywords – słowa kluczowe opisujące Twoją działalność,
  • Description – krótki opis pojawiający się w wyszukiwarce pod linkiem do strony. Niewypełnienie tego pola powoduje, że wyszukiwarka wyświetla losowo wybrany fragment z treści głównej strony.
 4. Oszczędność czasu

  Za pomocą kilku kliknięć zmieniasz treści strony – nie jesteś zatem zależny od firm zewnętrznych, które każdą aktualizację dokonują za dodatkową opłatą. Ponadto w razie zmiany wyglądu strony, wszelkie treści wprowadzone do bazy danych zostają, więc nie ma konieczności ponownego ich wprowadzania, jak ma miejsce w przypadku statycznych stron HTML.

 5. Kompatybilność z wszystkimi przeglądarkami internetowymi

  Bez stresu – każdy odwiedzający Twoją stronę zobaczy ją dokładnie tak, jak chcesz ją przedstawić. Musisz wiedzieć jednak, że skupiamy się na najaktualniejszych wersjach przeglądarek ponieważ wersje archiwalne w większości nie obsługują w pełni możliwości CSS3 I HTML5 co w znacznym stopniu wyklucza użytkowników urządzeń mobilnych odwiedzających Twoją stronę www czy sklep internetowy. Niestety, a może stety:) trzeba iść z duchem czasu i nie skupiać się na czymś co już było.

To tylko wersja podstawowa. Możesz ją wzbogacić o inne funkcjonalności, np. o moduł zarządzania użytkownikami (m.in. kontrola aktywności), moduł aktualizacji, moduł ankiet, itp. Więcej o możliwościach rozbudowy strony przeczytasz w zakładce „Aplikacje na zamówienie”.

Skontaktuj się z nami. Dowiedz się więcej o korzyściach dla Ciebie i Twojej firmy. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.