Projektowanie i Druk wizytówek

Dlaczego?

Wizytówka w biznesie ma znaczenie, o którym nie zdaje sobie sprawy ogromna ilość ludzi biznesu, mimo że jest ona nieodłącznym elementem etykiety biznesowej. Posługujemy się nią podczas ważnych spotkań, targów, czy konferencji, ale także w codziennej pracy z klientem. Nieposiadanie wizytówki może być postrzegane jako objaw niekompetencji i brak profesjonalizmu. Samo posiadanie wizytówki nie wystarczy – liczy się też to jak się prezentuje. Podobne negatywne odczucia może wywołać też wizytówka, która jest nieatrakcyjna, mało elegancka bądź zniszczona ze względu na słabe wykonanie.

Więcej...
Jest to nie tylko podstawowe źródło informacji, ale także narzędzie reklamy. Wizytówka jest formą autoprezentacji - odzwierciedla to kim jesteśmy, czym się zajmujemy oraz w jaki sposób. Pierwsze wrażenie dotyczące naszego biznesu jest wywoływane zazwyczaj za pomocą przekazywanej wizytówki. Jej zadaniem jest przykuć uwagę na tyle, aby osoba której wręczamy taką wizytówkę była w stanie ją zapamiętać i rozpoznać wśród innych. Klienci, przedstawiciele handlowi, czy inne osoby z którymi przedsiębiorca ma do czynienia na co dzień zazwyczaj posiadają całą kolekcję podobnych do siebie kartoników, z których żaden nie jest dość charakterystyczny.

 

Wyróżnij się!

Jak więc sprawić, by klient na którym Ci zależy dojrzał Twoją wizytówkę wśród innych? Przede wszystkim wizytówka musi się wyróżniać. Kolorem, wzorem, ciekawym kształtem czy fakturą- możliwości jest wiele.  Dobrze zaprojektowana wizytówka powinna być przede wszystkim czytelna i przejrzysta, a także zawierać aktualne dane. Należy pamiętać, że wizytówka to integralna część identyfikacji wizualnej firmy, dlatego jej projekt powinien być utrzymany w podobnym stylu, co reszta materiałów reklamowych.

Pomożemy

W Ad-visions jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie oryginalną wizytówkę, która oczaruje każdego komu ją wręczysz. Dopasujemy wzór do Twoich oczekiwań i rodzaju działalności, tak aby wizytówka prezentowała się elegancko, a także była spójna z wizerunkiem Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby prezentować się profesjonalnie już od pierwszego spotkania biznesowego.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Chcesz zobaczyć więcej przejdź do portfolio