Systemy wystawiennicze

Dlaczego?

Profesjonalna prezentacja firmy to podstawa przy różnego rodzaju targach, konferencjach, wystawach, szkoleniach, czy promocji w salonach sprzedaży. Oryginalny system wystawienniczy to idealna opcja, aby pokazać się z jak najlepszej strony potencjalnym klientom i partnerom biznesowym. Ma liczne zastosowania i sprawdza się w wielu sytuacjach, dlatego niezwykle istotna jest jego forma. Ciekawy i wyróżniający się wygląd stoiska przyciąga wzrok uczestników danego wydarzenia,  dlatego jest to doskonałe narzędzie reklamy.

Aby nie zginąć w tłumie firm, których ekspozycje są do siebie podobne, należy zadbać o wyjątkowy charakter wystawy. Głównym celem takiego stoiska jest atrakcyjna prezentacja firmy i jej oferty, tak aby zainteresować nią przechodniów. Warto zatem zastanowić się, jakie informacje chcesz przekazać o swojej firmie, jakie produkty zaprezentować w sposób szczególny, czy uwzględniasz elementy multimedialne, czy skupiasz się na dłuższych rozmowach z klientami. Na podstawie tych założeń możemy stworzyć funkcjonalną ekspozycję, która nie tylko będzie spełniać Twoje oczekiwania i cele, ale także sprawdzi się jako skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki temu zostaniesz zauważony przez większą grupę ludzi, a Twoja marka będzie postrzegana jako profesjonalna i godna zaufania.

Cały system wystawienniczy powinien współgrać zresztą materiałów reklamowych, które z pewnością będą na nim prezentowane. Bannery, roll- upy czy ścianki powinny być utrzymane w podobnym stylu i kolorystyce, tak aby tworzyły spójną całość. Prosty, a jednocześnie efektowny charakter wystawy staje się skutecznym elementem promującym markę. Wykorzystywany jest przy wielu różnych okazjach, również jako wsparcie sprzedaży w centrach handlowych dlatego powinien być rozpoznawalny, tak aby był widoczny wśród wielu innych materiałów reklamowych znajdujących się w takim miejscu.  Ze względu na częste użytkowanie, części systemu wystawienniczego powinny być trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, tak aby z biegiem czasu nie straciły na atrakcyjności.

Ścianki wystawiennicze

Doskonale sprawdzają się jako zaaranżowane tło podczas prezentacji, czy spotkań z klientami. W ten sposób tworzą nienachalną, lecz skuteczną reklamę, która zostanie zapamiętana na dłużej. Stanowią część identyfikacji wizualnej, a co za tym idzie- tworzą profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Jest to idealne miejsce na wyeksponowanie logo marki, czy hasła reklamowego, które będzie widoczne dla przechodzących klientów. Ścianki wystawiennicze są dostępne w różnych wymiarach, są także jednostronne i dwustronne. Podstawowe rodzaje ścianek to łukowa i prosta.  Są także lekkie, a więc wygodne w transporcie i montażu, dlatego można je wykorzystać wielokrotnie.

Roll-up

To niezwykle popularne narzędzie wspierające promocję firmy, które nadaje się do zastosowania podczas wielu okazji. Można na nim zaprezentować wybraną grafikę oraz logo firmy, które w ten sposób będzie bardziej widoczne. Jest to standardowy produkt wybierany przez wiele marek, dlatego aby się wyróżnić, warto zadbać o jego porządne wykonanie i indywidualny projekt. Estetycznie wykonany roll-up będzie podkreślał profesjonalny charakter Twojej marki.  Aby dobrać odpowiedni roll-up zastanów się w jakich miejscach i sytuacjach najczęściej będzie on używany, co pozwoli na dopasowanie materiału, rozmiaru roll- upu, a także odpowiednie rozplanowanie grafiki reklamowej. Oferujemy szeroki wybór roll-upów, dzięki czemu możesz skorzystać z produktu odpowiedniego dla Twojej firmy.

X- banery

X- banery

To charakterystyczna forma baneru o konstrukcji w kształcie X. Ze względu na swoją uniwersalność oraz wygodę transportu, jest to jeden z chętniej wykorzystywanych środków reklamy podczas wielu wydarzeń i spotkań biznesowych.  X- banery to prosta i estetyczna forma prezentacji każdej grafiki, przy pomocy lekkiej konstrukcji. Kolejną zaletą tego typu baneru jest jego duża mobilność i łatwość w montażu, co umożliwia zastosowanie go w wielu miejscach. Taka reklama podkreśli w atrakcyjny sposób Twoją markę, przyciągając uwagę wszystkich klientów.

Nasza oferta

Jak profesjonalnie zaprezentować się na targach, szkoleniach i pokazach? Zaprojektować coś unikalnego, a może wystarczy kilka ścianek wystawienniczych? Jakie materiały wykorzystać aby stworzyć wyjątkowy efekt? Na te i wiele innych pytań pomożemy Ci znaleźć odpowiedź. Zadbamy o unikalną ekspozycję Twojej firmy wykonując bannery, roll-upy oraz ścianki. Wspólnie stworzymy takie elementy, które będą świetnie prezentowały Twoją markę, a jednocześnie będą funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki temu Twoja prezentacja na wszelkiego rodzaju wydarzeniach będzie przyciągała tłumy zainteresowanych. Skorzystaj z oferty systemów wystawienniczych Ad- visions i prezentuj się profesjonalnie!

Zobacz nasze wybrane realizacje

Chcesz zobaczyć więcej przejdź do portfolio